Bojovka pro děti - ČARODĚJNÁ ŠKOLA

Jen jednou za rok se otevírají brány prestižní Čarodějné školy také studentům ze světa lidí. Možná to budeš ty, komu letos dorazí Soví poštou vzácná přihláška ke studiu! Čeká tě kouzlení se skutečnou funkční kouzelnickou hůlkou, zábavné zkoušky z mnoha magických předmětů a tajemný učitelský sbor.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
189 Kč

Kde hrát: Bojovka na doma (ale s pár úpravami si jí můžete zahrát I na zahradě)
Doporučený věk: cca 4 – 10 let
Časová náročnost: cca 2 hodiny
Počet hráčů: 1-3 ( v případě, že máte více hráčů, lze je rozdělit na skupinky)
Potřeby, ke hře, které možná nemáte doma: jedlá soda, pár útržků papírových utěrek, dlouhá svíčka, kousek modelíny, zapalovač nebo sirky, potravinářské barvivo (nepovinné), lepidlo v tyčince.

Slyšíte to tajemné naléhavé houkání? To bude asi Noční soví pošta, která letí doručit vašim dětem přihlášku do Čarodějné školy! Občas si totiž vyhlédnou malého učně i mezi námi – obyčejnými smrtelníky. Nového žáka už netrpělivě vyhlížejí profesoři Želmíra Smrdutá, kouzelník Hrombác, Petronelus Čurbes, Kocour Loki, Angína Lízátková, nebo třeba Čarodějnice Kalamára. Studenty čeka deset zkoušek a deset známek, které si napíší na vysvědčení, aby dosáhli na vzácný Diplom z Čarodějné školy. Teprve pak mohou poznat podobu a jméno samotného ředitele školy, který je tak děsivý, že pohled na něj zvládne pouze dostudovaný absolvent!

Promyšlená bojovka se spoustou autorských ilustrací vtáhne vaše děti do světa Čarodějné školy. Společně s dětskou fantazií vytvoří kouzelný zážitek a později i cennou společnou vzpomínku na jedno skvělé odpoledne. Děti čeká zkouška z výroby lektvaru, létání na koštěti, jedno krásné kouzlo pro radost, nebo vaření spící kaše pro bubáky. Každý úkol si však musí malý čaroděj/ka opravdu vyčarovat a proto studium obnáší skutečná zaklínadla s funkční kouzelnou hůlkou, kterou si vyrobí hned na začátku hry. (I letos důrazně žádáme studenty, aby jí v žádném případě nepoužívali k šťourání v nose!!)

 

Podrobný obsah: návodné instrukce pro rodiče, přihláška do školy, úvodní dopis, pravidla školy, test hůlky, seznam 10 profesorů, 10 karet kouzel s čarováním a zaklínadly, materiál na papírovou hůlku a klobouk, 10 zkoušek (experiment, pracování s fantazií, předvádění,kouzlo pro radost, bludiště, vaření spací kaše, kreslení a další.) vysvědčení, obrázek Čarodějné školy a malých profesorů k nalepení do oken, etikety nočnísoví pošty, závěrečný dopis a vzácnou trofej – fotku samotného ředitele s podpisem.
42 stran PDF (velmi názorné instrukce. Něco vystříhnete, něco slepíte, většinu stran pouze předáte)

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LN Avatar autora | 17.4.2023
Zakoupenou hru jsem měla už nějakou dobu v PC a úplně na ní zapomněla. Využili jsme ji o minulém víkendu a byla to bomba. Máme dvě děti, 4 roky od sebe a hra moc bavila oba dva. Hlavně zkouška s létáním na koštěti a vaření lektvaru. Doporučuji!
5
ZK Avatar autora | 1.11.2022
Čarodějná škola nás zabavila na celé odpoledne. Připravili jsme jí synovi na narozeniny a byl to pro něj velký zážitek.
5
LP Avatar autora | 28.9.2022
Krásně zpracovaná hra, která opravdu vtáhne do děje. Děti nadšené!
5
JK Avatar autora | 28.4.2022
Děkujeme za Čarodějnou školu. Dceru byla nadšená od samého začátku, když při testu kouzelnické hůlky vyčarovala jablko. Super hra.
5
Avatar autora | 21.2.2022
Máme rádi Harryho Pottera, tak jsme zkusili Čarodějnou školu. Měla opravdu velký úspěch. Dceru se synem moc překvapilo, když zjistili, že si jednotlivé zprávy a úkoly musí "opravdu" vykouzlit hůlkou. Dokonce si vymysleli svoje čarodějné přezdívky. Určitě doporučuji.
5
LH Avatar autora | 11.12.2021
Od té doby co jsme hráli Čarodějnici školu se u nás doma pořád kouzlí. Děti si to moc užili. Dekujeme
Zpět do obchodu