VELKÁ DINOSAUŘÍ STEZKA pro děti i dospělé

V Dinosauří stezce vás čeká hned 16 krásně ilustrovaných stanovišť, na kterých se seznámíte s neuvěřitelnými fakty ze života obřích ještěrů. Užijte si jí venku, doma nebo coby originální program narozeninové oslavy. Připravte si během chvilky zábavu, u které se zasmějete a navíc z vás udělá opravdové znalce bláznivých pravěkých zajímavostí. Součástí je čb verze i mnoho dalších vychytávek.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
219 Kč

Kde hrát: Doma nebo venku
Doporučený věk: pro děti i dospěláky od cca 4,5
Časová náročnost: cca 1 hodina
Počet hráčů: neomezený
Potřeby ke hře: stačí vám obyčejná tužka

V Dinosauří stezce se dozvíte, že i dinosaury trápila rýma a kašel, Tyrannosaurus Rex byl skoro slepý a malá dinosauřátka dosti nevábně voněla...nebo že by...ale počkat!...je vše, co jste se dozvěděli, skutečně pravdivé? Vaším úkolem bude rozhodnout na každé zastávce, jestli tomu, co je psáno, věříte, nebo si myslíte, že vás tvůrce stezky vodí za nos:). Podle svých tipů získáte písmena do průvodky, ze kterých vám na konci stezky možná vyjde odpověď na jednu extra záludnou dinosauří otázku. Těšit se také můžete na 16 jednoduchých druhohorních úkolů, díky kterým se nejen pobavíte, ale určitě taky zasmějete! Kdo z vás bude mít nejvíc správných tipů a bude prohlášen Králem dinosauří stezky? Na tom koneckonců nezáleží. Každý hráč si určitě zaslouží speciální diplom pro odborníky na největší drby ze světa pravěkých obrů.

Hru, jejíž příprava je snadná, si můžete užít kdykoliv a kdekoliv. Stezku zkrátka vytisknete a můžete jí za chvilku použít jako venkovní bojovku pro děti, rodinu, přátele, třídu nebo oddíl. S jednoduchými úpravami zazáří jako zpestření výletu, originální program na doma, nebo coby skvělá zábava na narozeninové oslavě. Ale klidně taky na party pro dospělé :).
Součástí stezky jsou další vychytávky jako masky, krásné velké puzzle, které snadno zapojíte do hry, nebo stopy ke stanovištím, díky nimž bude hra ještě o kousek dobrodružnější. Dinosauří stezku automaticky zasílám zároveň v černobílé variantě, kterou můžete použít jako stylové omalovánky, nebo zkombinovat s verzí barevnou.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KH Avatar autora | 22.11.2023
Tuhle bojovku jsme použili jako zpestření pro děti v našem městě a musím říci že měla super velké ohlasy :-) Líbila se dětem i dospělým. Je perfektní v tom, že jen vytisknete a nemusíte mít nic navíc. Ilustrace jsou víc než krásné a dozvíte se spousty zajímavostí. U nás dělaly děti jak školkové tak i školní :-) Děkujeme a doporučujeme
5
DV Avatar autora | 6.5.2023
Stezka je moc hezká, děti si jí užili. ČB verzi jsme použili jako omalovánky. Děkujeme!
5
BS Avatar autora | 5.5.2023
Krásně ilustrovaná a zábavná stezka.
5
DR Avatar autora | 2.2.2023
Hráli jsem Dinosauří stezku na narozeninové oslavě. Do původně dětského programu se spontánně zapojili i dospělí a byla velká zábava. Opravdu jsme se pobavili a výhercem se nakonec nestal žádný dospělák, ale devítiletý bratranec mého syna.
5
JH Avatar autora | 19.11.2022
Stezka je krásně ilustrovaná, děti měly velkou radost z diplomů. Bála jsem se, že bude moc dlouhá, ale bavila všechny od začátku do konce.
5
KP Avatar autora | 28.9.2022
Se stezkou jsme si užili spoustu legrace. Bavila děti i nás dospělé. Rozhodně doporučuji
Zpět do obchodu