Interaktivní hrací obrázek JARO V LESE

Seznamte děti s jarní přírodou a jejími obyvateli prostřednictvím velkého hracího obrázku s mnoha interaktivními prvky, díky kterým před vámi ožije kouzelný svět lesních zvířátek. Aktivita, která bude děti vzdělávat i bavit!

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
149 Kč

Potřeby k přípravě aktivity: tisk + laminace, nůžky, samolepicí kolečka suchého zipu.

Nechte děti objevit všechny malé i velké obyvatele lesa na krásné ručně kreslené autorské ilustraci ve formátu A3. Čeká vás 25 zvířátek k vystřižení, díky kterým celý obrázek ožije! Součástí souboru jsou oboustranné karty se základními údaji a povídáním, čemu se každé zvíře věnuje v jarním období. Navíc obdržíte spoustu tipů na to jak si s obrázkem hrát.
Hledejte nesmysly a rozdíly, trénujte paměť, zahrajte si divadlo, nebo hádejte ve které zvířátko se proměnil kamarád. A pokud si obrázek lesa s doplňky vytisknete dvakrát, možnosti, jak si hrát se vám ještě rozšíří.

Díky tomu, že obdržíte celou aktivitu k vlastnímu vytištění, případný poničený či ztracený kousek kdykoliv snadno nahradíte :)
Smysluplná aktivita domů, do školy i do školky.

Podrobný obsah: Instrukce k přípravě, velká ilustrace lesa A3, list s tipy jak si hrát, 2 strany zvířátek k vystřižení (25 zvířat), 4 strany oboustranných karet s informacemi o každém zvířátku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu