Pohybová stezka s příběhem VÝPRAVA ZA LIŠČÍ MAMINKOU

Nechte děti stát se na chvilku malým zvířátkem a zažít dobrodružství se zatoulaným liščátkem jako z pohádkové knížky:). Nenáročná stezka pro jednotlivce i větší skupiny zaměřená na prožívání přítomného okamžiku, pohyb a radost ze života.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
169 Kč

Kde hrát: Pohybová stezka na ven Doporučený věk: cca 3-8 let Počet hráčů: hra je vhodná pro jednotlivce i velké skupiny Potřeby ke hře: hráči potřebují pouze 4 pastelky (červená, modrá, zelená, žlutá)

Na jedenácti stanovištích hráči doprovází ztracenou lištičku a pomáhají jí vrátit se bezpečně k mamince. Postarají se o její hladové bříško, odeženou zvědavého pejska, pohrají si společně s motýlkem nebo se třeba postaví na noční hlídku. Na konci si vyzkouší promluvit liščí řečí a přivolat maminku zvířecího kamaráda.

 

- hru můžete připravit i jako samoobslužnou stezku

- malebné ruční autorské ilustrace

- ke hře potřebujete jen čtyři pastelky

- mini úkoly při přechodech mezi stanovišti

- součástí je ilustrované liščí poděkování, masky a papírový liščí kostým

 

Podrobný obsah: instrukce k přípravě stezky, 11 stanovišť, 2x příloha k úkolům, průvodka pro hráče, papírový liščí kostým (ouška, ocásek), liščí maska na obličej, ilustrované liščí poděkování, liščí ocásky coby fáborky k označení cesty, doplňky v čb, které využijete při přípravě stezky pro více hráčů – celkem 28 stran + instrukce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu