Bojovka pro děti - ZVÍŘECÍ DETEKTIV 1 - ZTRACENÝ ZAJÍČEK EDA

V lese řeší opravdovou záhadu. Ztratil se totiž zajíček Eda, který měl namířeno na oslavu babiččiných narozenin. Vyslechni všechny svědky, posbírej stopy a vydej se na dobrodružné pátrání s opravdovým Průkazem zvířecího detektiva. Podaří se ti najít zatoulaného Edu?

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
179 Kč –27 % 129 Kč
Zvířecí detektiv
179 Kč –27 %

Kde hrát: Bojovka na ven i na doma
Doporučený věk: cca 4 – 9 let
Časová náročnost: cca 2 hodiny
Počet hráčů: 1-3 (v případě, že máte více hráčů, lze je rozdělit na skupinky)
Potřeby ke hře, které možná nemáte doma: alespoň 2x obálka A5, salátová okurka, lepidlo v tyčince.

Inspektor medvěd je v koncích. Malý zajíček Eda byl na cestě k babičce, která dnes slaví narozeniny, když náhle zmizel! Po celém okolí se objevily plakáty s pohřešovaným Edou a prosbou o pomoc. Najde se detektiv, který pod dohledem inspektora medvěda posbírá potřebné stopy, vyslechne všechny svědky a odhalí pozadí záhadného případu?

Věděli jste, že až 90 % českých domácností má doma v lednici čarovnou zeleninu Špuntkvaně? Nejspíš ne, ale vězte, že u vás brzo sehrají důležitou roli! Díky nim se totiž z vašich dětí stanou opravdoví detektivové s vlastním průkazem, kteří proniknou do kouzelné zvířecí říše a zažijí jedno velké dobrodružství. Čeká je vaření polévky pro lesní skřítky, pomoc rosničce při hledání úkrytu před hladovým čápem, skládání vlastního košíčku, nebo třeba mravencův zvířecí kvíz. A navíc skutečný telefonát s inspektorem medvědem a vzácné dopisy doručené soví poštou! Vaši detektivové dají postupně dohromady skládačku, která pro osud Edy nevypadá vůbec dobře...nebo že by to nakonec bylo úplně jinak? Napínavá a vtipná bojovka plná krásných ilustrací.

Podrobný obsah: kompletní instrukce pro rodiče, leták o Špuntkvaních, plakát s pohřešovaným zajíčkem, mapa, etikety soví pošty, košíček (který si děti samy slepí), 11 stanovišť s úkoly (kvíz, křížovka, hádání a skákání, “vaření”, předvádění apod.), kreslené důkazy a stopy, úvodní a závěrečný dopis, průkaz zvířecího detektiva a mnoho pohádkových i realistických ilustrací
Pdf obsahuje 38 stran, ale nebojte se, vaše příprava bude obnášet jen trochu stříhání, lepení a umístění stop.

Druhý díl Zvířecího detektiva můžete zakoupit zde: https://www.alafuki.cz/zvireci-detektiv-2---zahada-lesni-prisery/

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 4.6.2022
Další perfektní bojovka♥️, která je skvělá pro holky i kluky a nejen o velikonocich. Krásné ilustrace a pecizně propracované určitě stojí za to ji mít doma ????dávám 10 * z 5 ????????
5
JS Avatar autora | 30.4.2022
Hra vyžaduje přípravu, ale stojí za to. Hráli jsme na chatě s pěti dětmi a velký úspěch. Díky
5
Avatar autora | 21.2.2022
Super! Takhle originální bojovky jsem nikde neviděla. Okurce už asi nikdy neřekneme jinak, než Špuntkvaně! Doufám, že bude druhý díl!
5
BS Avatar autora | 19.12.2021
Trochu jsem se bála přípravy hry, ale překvapilo mě, jak precizně jsou zpracované instrukce pro rodiče. Vnoučata se nadšeně vžila do role detektivů a strašně je to bavilo. Díky :)
Zpět do obchodu