Bojovka pro děti - BŘÉŤA KOSTIČ

Břéťa Kostič a jeho kamarádi se při návratu z dovolené v Děsivém Křusákově souhrou nešťastných okolností ocitli v lidském světě. Břéťa navíc poztrácel všechny svoje kosti! Dokážete najít všechny jeho části, složit ho do původní podoby a pomocí pěti předmětů vyřešit úkoly přátelských strašidel? Hra je zaměřená na samostatné řešení problémů a rozvoj kreativity.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
179 Kč

Kde hrát: Doma nebo venku (a klidně v noci)
Doporučený věk: cca 4,5 – 9 let
Časová náročnost: cca 1,5 hodiny
Počet hráčů: 1-3 ( v případě, že máte více hráčů, lze je rozdělit na skupinky)
Potřeby ke hře, které možná nemáte doma: 2x obálka A5, lepidlo v tyčince, větší kus provázku.

Žádné pracovní listy, tahle hra donutí vaše děti přemýšlet a zábavným způsobem rozvíjet vlastní kreativitu!
Seznamte se s Břéťou Kostičem. vlastně ne až tak děsivým kostlivcem. Zrovna se vracel s kamarády z dovolené v Děsivém Křusákově, když se to stalo! Jejich cestovní netopýr usnul a všechna strašidla spadla přímo do světa lidí. Břéťa navíc poztrácel svoje kosti. Taková smůla! Pomůžete mu najít deset kamarádů, splnit jejich úkoly a posbírat kosti, abyste z Břéti nakonec složili celého kostlivce? Odměnou vám bude nejen parádní ilustrovaný děkovný list, ale také kufr z dovolené, plný oblečků a doplňků pro vašeho nového příšeráckého kámoše. Budete je potřebovat. Břéťovi se totiž vlastně domů moc nechce a raději by se nastěhoval do vašeho kumbálu na košťata!
Ale pozor, má to háček! K plnění úkolů můžete použít jen pět předmětů z říše strašidel. Ty lidské na pomoc bubákům totiž nefungují. Dokážete pokaždé vymyslet, jak předměty použít a úspěšně tak zvládnout všechny zkoušky?
Soubor obsahuje barevnou i komplet čb verzi, kterou můžete použít jako stylové omalovánky.
Podrobný obsah: skládací kostlivec Břéťa kostič, kufr s výbavou (oblečky, paruky a doplňky), 10 listů s úkoly a ilustracemi všech strašidel, fotka Břéti z dovolené, přílohy k úkolům, úvodní a závěrečný dopis, děkovný list, podrobné instrukce pro rodiče

Hrdiny z bojovky můžete navštívit přímo u nich doma díky velké interaktivní vystřihovánce Strašidelný dům: https://www.alafuki.cz/strasidelny-dum-velka-interaktivni-vystrihovanka/

A pokud máte doma opravdové milovníky bubáků a strašidel, určitě jim udělá radost tématický plecháček: https://www.alafuki.cz/alafuki-plechacek-strasidla/

5
12x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DL Avatar autora | 14.7.2023
Břéťu milujeme!!
5
M Avatar autora | 1.11.2022
Moje děti hry od Alafuki prostě milují! Na pomoc Břéťovi vyrazila i naše dvouletá a srandu si užila celá rodina.. Už několik dní mi syn básní o tom, jak to bylo skvělé a kdy si uděláme další bojovku.
5
HR Avatar autora | 1.11.2022
Břéťu milujeme. Přimlouváme se za druhý díl.
5
DS Avatar autora | 18.10.2022
Super:) Hráli jsme s černobílou verzí, takže jsme pak obrázky ze hry použili jako omalovánky. Děti nejvíc bavilo kreslení poslepu. Příští rok si bojovku určitě zopakujeme.
5
KH Avatar autora | 28.9.2022
Banda pěti dětí od 4 do 10 let a hra bavila úplně všechny bez rozdílu.
5
AN Avatar autora | 13.5.2022
Nejlepší bojovka, co jsme kdy hráli. Rozhodně doporučuji a už teď vím, že to nebyla poslední hra, kterou jsme od vás koupili. Děti už škemrají další...
5
HP Avatar autora | 20.4.2022
Břéťa je top! Děti se přimlouvají za pokračování.
5
PF Avatar autora | 21.2.2022
Opravdu zábavná hra. Moc se mi líbilo, že děti musely při plnění úkolů přemýšlet jak použít předměty z Bubákova. Děti krásně spolupracovaly a měly spoustu nápadů. Břéťu si tak oblíbili, že ho mají dodnes nalepeného na okně v pokojíčku.
5
K Avatar autora | 25.1.2022
Tak tahle hra nás neskutečně bavila.Příbeh byl poutavý dětem se líbil. Kostlivce si oblíbil a bonus oblékání byl doopravdy pecka milujeme tyto ilustrace doporučuji ????
5
ŠL Avatar autora | 11.12.2021
Hra nás moc bavila, děti na Břéťu dodnes vzpomínají:)
Zpět do obchodu