Velká interaktivní vystřihovánka - STRAŠIDELNÝ DŮM

Sestavte si krásnou hrací vystřihovánku Strašidelného domu ve formátu 3xA3

Objevte všechny vychytávky, drobnůstky a tajné skrýše, které nabízí domov jedenácti milých bubáků a ponořte se s dětmi do radostí i starostí jejich každodenního života. Hrajte s nimi na schovku, hledejte nesmysly, vymyslete divadlo, nebo si jen tak vychutnejte radost z volné hry. Uvidíte, že vás děti překvapí co všechno dokáží s domem vymyslet.

Video ukázka::

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
229 Kč

K sestavení vystřihovánky budete potřebovat: nůžky, pravítko, kartonové desky (můžete případně vynechat), oboustrannou lepicí pásku, samolepicí kolečka suchého zipu (ideálně 15 mm)

 

Za fasádou rozpadlého sídla na vás čeká úžasný svět plný veselých bubáků. Pomozte čarodějnici Matyldě uvařit lektvary na půdě, zatímco masožravka Viktorka v obýváku mlsně vyhlíží loňské mouchy. Yetti Standa za chvíli vyleze z lednice a společně s vámi roztopí troubu a připraví všem báječnou pečínku. Mořská příšerka Bubla se cachtá ve vaně, umyjete jí Krysím šampónem? Až jí uložíte do postýlky, můžete zavolat na Břéťu Kostiče, který se jako správný kostlivec skrývá ve skříni. A je toho mnohem víc!

K dispozici máte prostor před domem s otevíracím náhrobkem, dvě půdy, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, záchod a ložnici s množstvím herních prvků.

 Všechny obyvatele strašidelného domu můžete znát z oblíbené dětské bojovky Břéťa Kostič: https://www.alafuki.cz/breta-kostic/

 

-Součástí vystřihovánky je podrobný obrázkový návod, díky kterému bude i samotné sestavení domu zábavou.

- V příloze Kde bydlí strašidla se dozvíte která místečka mají vaše strašidla nejradši, stejně jako pár zajímavostí o každém obyvateli.

-Pokud se vám nějaká součástka opotřebí, jednoduše jí znovu vytisknete a nahradíte.

- Větší děti si vyhrají sami, pro menší je to skvělá pomůcka k názornému pochopení děje, rozvoji řeči i fantazie.

- V souboru najdete také interaktivní pohádku, ve které se vám všechna strašidla představí a vy s nimi na vlastní kůži zažijete první společné dobrodružství.

- K vystřihovánce budou postupně přibývat nové dobrodružné hrací scénáře s úkoly a doplňky do vašeho domu!

- Vyzkoušeno na třech generacích. Návykovka pro děti i dospěláky.

 

 

Podrobný obsah: 3x A3 Strašidelný dům, 6x A4 s doplňky, 2x A4 s obyvateli domu, podrobný obrázkový návod k sestavení domu, příloha Kde bydlí strašidla (ve které najdete informace o každém obyvateli domu a místech, kde se ukrývají), velká interaktivní pohádka, Úvod a tipy k údržbě vystřihovánky

 

V případě zájmu o tištěnou verzi nás prosím kontaktujte  

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SV Avatar autora | 26.1.2023
Nádherná vystřihovánka se spoustou drobností. Nejlepší je průhledná vana, to je super nápad. A dětem se moc líbí odklápěcí náhrobek. Zatím se o ní doma trochu pereme :-D
5
KH Avatar autora | 26.1.2023
Nelepší vystrihovanka všech dob je skvělá. Mám tištěnou verzi a jsem moc spokojená, krásné zpracování a zářivé barvy. Návod je podrobný a dobře zpracovány.Deti mě ani nenechaly dokončit a už si hrály. Příběh je také poutavý. Práce s přípravou a sestavením zabrala čas, ale konečný výsledek je taaaak luxusní. Navíc jsou zde věci k doplnění pokud by se ztratili. Nejlepší je vana ta mě mile překvapila. Jistě doporučuji domů i do školek a družin. Děti si zde procvičí i prstíky a rozvíjí fantazií. :-)
5
AK Avatar autora | 23.1.2023
Překrásná vystřihovánka. Objednala jsem si vytištěnou verzi a nelituji. Vlastně se i díky přehlednému návodu těším na její složení. Děti se už nemůžou dočkat :)
Zpět do obchodu