Vzdělávací bojovka pro děti - FANTASTICKÁ CESTA DO LIDSKÉHO TĚLA

Vydejte se s dětmi na zábavnou vzdělávací jízdu po orgánech lidského těla!
Který orgán je nejteplejší? Kde je druhý mozek, jak se tvoří hovínko a v které části těla najdete porodnici a hřbitov najednou? Děti budou bojovat po boku bílých krvinek, vyčistí tenké střevo, pomohou roznést kyslík do celého těla nebo ve společnosti jaterních buněk odrazí útok zákeřných virů. Všechny texty jsou psané jazykem, kterému děti snadno porozumí a přirozeně se dozví o kompletním fungování částí svého těla.
Po hře vám navíc zůstane skvělá učební pomůcka v podobě postavy Jáchyma s vkládacími orgány a ilustrovaná Encyklopedie orgánů lidského těla.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
279 Kč

Kde hrát: Bojovka na doma i na ven
Doporučený věk: cca 5 – 10 let
Časová náročnost: cca 2 hodiny
Počet hráčů: 1-3 ( v případě, že máte více hráčů, lze je rozdělit na skupinky)
Potřeby, ke hře, které možná nemáte doma: lentilky, lihová fixa, 1 ks euroobal či průhledné desky pro každého hráče
- celá hra je připravena k tisku na formát A4

 

Jáchym, který právě tráví prázdniny ve vaší ulici, potřebuje pomoc!
Při snídani totiž omylem zbaštil společně s tvarohovou buchtou důležitou pidi součástku do nejnovějšího vynálezu svojí babičky – tajné vynálezkyně. Pomůžete ji najít?
Stačí spolknout zmenšovací pilulku, nastoupit do mini ponorky a velká jízda po orgánech lidského těla může začít! Babička už čeká na svého parťáka v kručícím žaludku.

- texty jsou psané pro děti srozumitelným jazykem, a proto hráči dobře pochopí fungování jednotlivých orgánů
- na cestě hráče doprovází spoustu skvělých originálních ilustrací
- součástí hry je skládací postava Jáchyma s otevíracím oblečením – do jeho těla děti během hry vkládají jednotlivé orgány
- kromě zábavných pohybových, luštících i lehce bláznivých úkolů vás čeká také babiččina laboratoř, ve které si děti vyzkouší 6 experimentů spojených s navštívenými orgány.
- na závěr děti obdrží Řád bílé krvinky a babiččinu 24 stránkovou Encyklopedii orgánů lidského těla, kde se pochopitelným jazykem dozví o kompletním fungování částí svého těla.
- po hře vám zůstane skvělá učební pomůcka pro další použití v podobě postavy Jáchyma, orgánů a encyklopedie.

Věřím, že učení hrou je nejlepší způsob, jak v dětech podpořit přirozenou zvídavost, místo toho, abychom ji zašlapali nudným šprtáním:)

Podrobný obsah: návodné instrukce pro rodiče (včetně návodu na snadné sestavení postavy Jáchyma a scénáře hry), úvodní text, cestovní ponorka, etiketa zmenšovacích pilulek, sestavovací postava Jáchyma, Mapa orgánů ke snadnému určení polohy každého orgánu v těle, Jáchymovo oblečení, 10 realistických ilustrací orgánů, 10 ilustrovaných textů – stanovišť s orgány, přílohy k úkolům, 6 experimetů v babiččině laboratoři, závěrečný text, Řád bílé krvinky, 24 stran
56 stran PDF + 24 stran Babiččina encyklopedie orgánů lidského těla

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RH Avatar autora | 14.7.2023
Mám syna na domácím vzdělávání a bojovka o lidském těle mu srozumitelně a názorně vysvětlila jak fungují jednotlivé orgány. Učil se a vlastně o tom ani nevěděl, hra ho moc bavila, doporučila jsem dále. Skvělý materiál!
5
KH Avatar autora | 21.3.2023
To je opravdu něco :) Luxusní hra s krásnými obrázky. Musela vám dát moc práce. Ještě jsme ji nehráli, ale je mi jasné, že děti budou nadšené!
5
DS Avatar autora | 13.3.2023
Super hra!
5
NP Avatar autora | 23.1.2023
Hru jsem využila v našem dětském klubu a děti moc bavila. Moc se mi líbil příběh o chlapci Jáchymovi a jeho babičce a zápletka se ztracenou součástkou z tajného vynálezu. Děti naprosto vpluly do děje a se zájmem prošly celou hrou. Věřím, že touto formou se toho naučily více, než nad učebnicí. Bylo to skvělé. Díky
5
DE Avatar autora | 3.1.2023
Hra obsahuje spoustu informací a zajímavostí o lidském těle, které jsem sama nevěděla. Vše je psané tak, že děti fungování lidského těla krásně pochopí. Navíc má poutavý příběh a moc hezké originální ilustrace. Určitě doporučuji
5
LF Avatar autora | 24.10.2022
Hra je naprosto super! Rozhodně doporučuji
5
ŽH Avatar autora | 28.9.2022
Tedy to byla jízda! Je pravda, že příprava zabrala nějaký čas, ale rozhodně to stálo za to! Děti se nejen pobavily, ale taky se dozvěděly spoustu věcí o lidském těle. A ten příběh? Vy byste měla psát dětské knížky!
Zpět do obchodu