Bojovka pro děti - MYŠÍ VÁNOCE

Na pohádky před Vánoci už nemusíte jen koukat nebo je číst, můžete si jednu i prožít! Nechte své děti stát se hlavními hrdiny jednoho kouzelného vánočního příběhu, ve kterém se seznámíte se vskutku neobvyklými sousedy.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
179 Kč

Kde hrát: Doma
Doporučený věk: cca 4,5 – 8-9 let
Časová náročnost: cca 1,5 hodiny
Počet hráčů: 1-3 ( v případě, že máte více hráčů, lze je rozdělit na skupinky)
Potřeby ke hře, které možná nemáte doma: modelína, lepidlo v tyčince, pomeranč, hřebíček, semínka nebo vločky, med, vykrajovátko

Už brzy možná doma objevíte malou myší dírku a před ní dopis ve slavnostní obálce s prosbou o pomoc s přípravou prvních myších vánoc! Byla tu vždycky? Kdo ví… Myšátka Matylda a Felix vaší rodinku už nějakou dobu sledují a jejich největším přáním je zažít všechny ty krásné věci, které provází čas adventu. Pomůžete jim? Děti čekají úkoly, ve kterých ukáží myškám jak na vánoční úklid, pečení cukroví, zpěv koled, voňavou výzdobu, nebo třeba zdobení stromečku a opravu svátečního oblečení. A v tu chvíli se u vás začnou dít zázraky! S každým splněným úkolem se před dírkou objeví maličká sváteční drobnost, kterou se myšky od dětí naučily vyrobit. Když se nakonec ze svého úkrytu odváží Felix s Matyldou vylézt, uvidíte před sebou myší Vánoce se vším, co k nim patří. Ovšem pouze pokud se vám podaří odlákat mlsného kocoura, který si na myšky brousí zuby. Odměnou vám bude malované básničkové poděkování od myšího tatínka a originální ozdoby s celou myší partou.

Hra je doprovázena staromódními ilustracemi, hřejivými jako babiččino flanelové povlečení a dvěma milými pohádkami, díky kterým budete mít pocit, že tuhle rodinku znáte odjakživa.
Pokud hledáte smysluplný program pro společný adventní čas, na který budou děti s láskou vzpomínat, je bojovka Myší Vánoce tou pravou volbou.

Podrobný obsah: podrobné instrukce k přípravě hry, dvě pohádky o myškách, které vás vtáhnou do příběhu, úvodní dopis pro malého člověka, deset bohatě ilustrovaných ručně psaných zpráv od myšek, malované obálky, originální úkoly a průvodní texty ke hře, vystřihovánky myšek a vánočních drobností (díky kterým vykouzlíte myší Vánoce), ilustrované přílohy k některým úkolům, sada vánočních ozdob s myší rodinou k dotvoření, veršované poděkování od myšího tatínka

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RS Avatar autora | 15.11.2023
Krásná hra, dětem se moc líbila a nechali si myšky v pokojíčku jako nové kamarády. Všechny úkoly je bavily.
5
KS Avatar autora | 3.1.2023
Opravdu u nás doma myšky vykouzlily sváteční pohádkovou atmosféru. Bojovku jsme hráli na Štědrý den dopoledne a bylo to super. Děti nadšené.
5
KP Avatar autora | 10.11.2022
Hra je něžně a mile podaná a má krásné ilustrace. Moc se nám líbila.
5
KL Avatar autora | 1.11.2022
Bojovka se nám moc líbila!
5
JV Avatar autora | 25.10.2022
Hru s myškami jsme hráli minulé vánoce a děti měli krásný zážitek. Opravdu se vám moc povedla. Děkujeme
Zpět do obchodu