Zážitkový adventní kalendář ANDĚLSKÁ POŠTA

Věříte na andílky? Možná byste měli! Právě o Vánocích je velká šance, že se vám podaří nějakého zahlédnout. A letos se zdá, že vás čeká dokonce osobní setkání! Jedna vánoční andělka totiž zrovna hledá děti s laskavým srdcem, které by každý den splnily jeden andělský úkol a posbíraly vzácné nebeské korunky. Na Štědrý den je pak čeká velký zázrak! Andělka otevře oči a děti za všechnu svojí snahu dostanou šanci zažít kromě radosti z přijímání také šťastný pocit z dávání, když společně vykonají jeden krásný dobrý skutek. A to je hrozně moc!

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
259 Kč

Kde hrát: Doma (ve školce x škole) Doporučený věk: cca 4,5 – 9 let Časová náročnost: Hra je navržená na 24 adventních dní (1-24.12.) Počet hráčů: libovolný 

- Hra obsahuje skládací ilustraci ručně malované andělky, která s vámi prožije advent od 1-24.12.

a stane se milou součástí vaší vánoční výzdoby (připravena k tisku na A4).

 - V adventním zážitkovém kalendáři najdete 24 tvořivých, veselých i přemýšlivých úkolů v barevné i čb verzi. Sami si podle časových možností určíte, jaký úkol si vyberete na který den.

 -Díky Andělské poště strávíte s dětmi každý den i v časově náročném předvánočním období společnou kouzelnou chvilku.

 - Hru můžete bez problémů zkombinovat s jakýmkoliv dalším běžným adventním kalendářem.

 - Na Štědrý den děti získají Andělský certifikát a vlastní křidélka pro laskavého andílka na zemi.

- Andělku můžete pozvat domů, do školky i do školy. V souboru najdete podrobné instrukce k přípravě i další tipy ke hře.

Obsah: podrobné instrukce k přípravě hry, úvodní a závěrečná pohádka, dva andělské dopisy, obálka andělské pošty, velká skládací postava andílka na obláčku, 24 ručně ilustrovaných úkolů od andělky (všechny v barevné i čb variantě), nebeské korunky + etiketa andělské pokladničky, čísla k odškrtávání

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LR Avatar autora | 28.12.2023
Krásný nápad! Andělka s námi strávila celý advent a děti a děti všechny úkoly moc bavily. Děkujeme
Zpět do obchodu