Netradiční HOVÍNKOVÉ TRIXESO

Autorské pexeso (trixeso) s tématem, které děti milují a cení coby vysoce legrační záležitost. Sada obsahuje 60 krásných ilustrací předních a zadních částí oblíbených zvířat a jejich hovínek. Dokážete je správně určit a najít? Součástí souboru je krabička a anglická verze karet.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
139 Kč
Děti ho budou naprosto milovat a rodiče...rodiče určitě také! Věděli jste, že plejtvák obrovský vyměšuje růžově a zkamenělý bobek tyrannosaura rexe je ceněným muzejním exponátem? Nabízím vám autorské zvířecí pexeso (trixeso) tvořené z 60- ti akvarelových detailních maleb více i méně známých zvířat – vždy z přední a zadní části těla zvířete a jeho hovínka. Pronikněte do velmi oblíbeného tématu dětského humoru a zahrajte si tohle krásné pexeso ve velkorysém formátu 7,2 x 7,2 cm. Hledejte hlavy, zadečky a hovínka v libovolných kombinacích. V sadě najdete celkem 3 verze pexesa (trixesa) – karty s českými a anglickými nápisy a pro opravdové znalce pouze s obrázky. Součástí je také krabička k vystřižení. Připraveno k oboustrannému tisku.
 
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NM Avatar autora | 30.4.2022
Krásné ilustrace a boží nápad!
5
EK Avatar autora | 28.4.2022
Tak tohle je opravdu nejzábavnější pexeso, které jsme doma kdy hráli. Baví nejen děti, ale i mě s manželem!
5
KS Avatar autora | 4.1.2022
Hovínkové pexeso je super nápad, tohle téma je u syna zrovna dost aktuální, tak se moc těším, až ho překvapím. Vypadá krásně
5
BS Avatar autora | 19.12.2021
Koupili jsme Hovínkové pexeso jako dárek a setkalo se s velkým úspěchem:) Ty ilustrace jsou nádherné.
Zpět do obchodu