Stolní hra - ROBOTI V AKVAPARKU

Rozšiřte svojí herní knihovničku o návykovou deskovku s jednoduchými pravidly z dílny Alafuki a ponořte se do bláznivého světa sympatických robotů, kteří se nešťastnou náhodou ocitli v akvaparku plném bavících se návštěvníků. Podaří se vám projít celým parkem a uchránit svého robota před nástrahami šplouchajících bazénů a stříkajících tobogánů? Budete mít štěstí na elektronickou pokladnu ze stánku s párky v rohlíku, která vám pomůže najít zkratku, nebo budete muset vyhledat opraváře Zdeňka, aby vám seřídil anténu? Kdo ví… Jisté je, že vás čeká napínavá cesta plná nečekaných příhod, ke které se budete rádi vracet.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
159 Kč

Vyberte si jednoho ze sedmi veselých robotů a zkuste s ním vyhrát bláznivý závod přes krásně ilustrovaný herní plán otevřeného akvaparku. Každý robot vyniká unikátními vlastnostmi, díky kterým bude vaše dobrodružství pokaždé trochu jiné. A pokud by vám to nestačilo, máte možnost vyrobit si postavu vlastního robota, se kterou se pokusíte projít zákeřným akvaparkem.
Celá hra vám navíc dorazí také v kompletní černobílé verzi, takže se děti můžou snadno stát jejími spoluautory a vybarvit si ji podle svého vkusu. A pak jí třeba darovat k narozeninám kamarádům, nebo babičce s dědou.

(herní plán je připraven k tisku na A3 i 2x A4)

Robotí hrdiny ze hry najdete také na stylovém plecháčku: https://www.alafuki.cz/plechacek-roboti/

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KH Avatar autora | 22.11.2023
Tahle hra vás zcela jistě zaujme. Je krásně ilustrovaná a bavit bude nejen kluky ale i holky. My jsme si s ní užili spousty zábavy a bereme ji sebou na výlety. Určitě doporučuji protože je to zábava za super peníze, lepší než člověče:-)
5
LR Avatar autora | 21.3.2023
Vtipná a zábavná deskovka. Hrajeme jí pořád dokola :D
5
RS Avatar autora | 26.1.2023
Lepší než lecjaká desková hra z obchodu. Krásně ilustrovaná, vtipná a zábavná.
5
LK Avatar autora | 4.1.2023
Moc zábavná a vtipná desková hra pro mladší i starší hráče. Opravdu nás baví. Zahráli jsme si jí minulý týden i s návštěvou a měla takový úspěch, že jsem musela zaslat odkaz k zakoupení. Super!
5
M Avatar autora | 1.11.2022
Skvělá hra, která vás prostě bude bavit! Může/nemusí začít příběhem toho, jak se partička robotů dostane do akvaparku, jenže voda jaksi robotům nesvědčí že. Takže si udělají závod a snaží se nejrychleji dostat na konec a přitom se moc nenamočit. I když by se mohlo zdát, že jde o klasické hady a žebříky, nenechte se zmást! Je totiž mnohem rafinovanější! Velká políčka jsou totiž jako pole náhod - buďto na vás čeká pěkná polízanice a nebo odměna. U každé jsme pořádně polechtali bránice. :D Navíc každý z robotů má své výhody a nevýhody, které můžete ve hře použít, což dělá hru ještě zábavnější. Hrajeme se synem 5 let a zapojila se i dcerka 2 roky (té jsme pomáhali s počítáním políček). Za nás vřele doporučujeme! :)
Zpět do obchodu