Bojovka pro děti - STAŇ SE SUPERHRDINOU

Pozor, naše město je v ohrožení! Právě se do něj totiž přistěhoval zákeřný superpadouch, který škodí jeho obyvatelům. Situace je vážná a žádá si opravdového superhrdinu. Pokud máš odvahu a chuť pomáhat, můžeš to být zrovna ty, kdo superpadoucha porazí a získá speciální medaili od samotného starosty!

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
179 Kč

Kde hrát: Bojovka na doma
Doporučený věk: cca 4 – 9 let (úkoly se dají přizpůsobit věku)
Časová náročnost: 2 hodiny (ale můžete si ji zkrátit)
Počet hráčů: 1-3 (v případě, že máte více hráčů, lze je rozdělit na skupinky)
Potřeby ke hře, které možná nemáte doma: pet lahev 0,3 – 0,5 l, nafukovací balónek, jedlá soda, lepidlo v tyčince.

Situace je vážná! Do vašeho města (vesnice) se totiž přistěhoval obávaný superpadouch, který tropí samé lumpárny! Starosta proto rozeslal letáky s prosbou o pomoc. Hledá se odvážný superhrdina, který se padouchovi postaví a zachrání místní obyvatele před jeho škodolibými naschvály.

Nechte své malé hrdiny zažít radost z pomoci druhým i triumf vítězství! Spousta vyděšených obyvatel je totiž opravdu potřebuje! Babička Katka se před padouchem ukryla pod stůl, ale nákup nechala někde venku. Malá Ema se těšila na kouzelníka, který měl přijít na její narozeninovou oslavu, jenže zůstal zamčený na záchodě a holčička potřebuje pomoci s nacvičením speciálního kouzla. Pejsek Kostička chudák někde vyděšeně pobíhá a paní Zadečková se marně snaží zabavit svoje miminko, kterému padouch sebral všechny hračky. A aby toho nebylo málo, navíc se někde vysoko na obloze ozývá opravdu hodně podivné pípání. Zkrátka blázinec. Superhrdino, my tě vážně potřebujeme!

V téhle vymakané hře čeká na děti kromě zábavných úkolů také spousta bonusů. Připravené jsou pásky na oči, deník opravdového hrdiny, díky kterému můžou vaši zachránci pokračovat v konání dobrých skutků I v opravdovém životě a dokonce hned čtyři originální medaile. A to není všechno. Bojovka totiž obsahuje tři padouchy na výběr - každého s vlastním závěrečným soubojem. Hru si tak naplno užijete hned několikrát.

Podrobný obsah: kompletní instrukce pro rodiče, úvodní text, leták se superhrdinským testem, starostův seznam obyvatel v nesnázích, 10 originálních úkolů na autorských ilustracích jednotlivých postav, deník superhrdiny, tři velké ilustrace superpadouchů, deník opravdového hrdiny, čtyři autorské medaile, předpřipravené masky - pásky na oči, bludiště, křížovka a puzzle.
39 stran v PDF (vaše příprava ale nebude nijak složitá)

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 20.4.2022
Jsem moc ráda, že jsem našla vaše bojovky. Zatím jsme hráli tři a pokaždé byly děti úplně paf. Nejvíc je bavili právě superhrdinové.
5
VD Avatar autora | 21.2.2022
Superhrdiny jsme hráli v karanténě a moc nám to zpříjemnilo den. Úplně jsem koukal, jak se naše dvě holčičky proměnily v opravdové superhrdinky. Svojí roli vzaly naprosto vážně a daly Šílenému Kubovi co proto. Moc je to bavilo, určitě si zahrajeme znovu s jiným padouchem. Máte opravdu skvělou fantazii, jen tak dál!
Zpět do obchodu