Zábavná bojovka pro děti - LORD DORT ANEB VELKÁ ZÁKUSKOVÁ LOUPEŽ

Vejděte s dětmi do světa geniálního zákuskového šprýmaře, který uloupil cukrářce Klárce napečené dorty připravené na slavnostní otevření nové cukrárny a nechte je radovat se z plnění originálních úkolů, při kterých otestují svojí kreativitu i důvtip, ale především se pořádně zasmějí.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
189 Kč –26 % 139 Kč
foto 1
Tip
189 Kč –26 %

Kde hrát: Bojovka na doma i na ven
Doporučený věk: cca 4,5 – 10 let
Časová náročnost: cca 1,5 hodiny
Počet hráčů: hra je vhodná pro jednotlivce i velké skupiny
Potřeby ke hře: hráči potřebují pouze hrnec, vařečku, papír, fixku, nůžky a lepidlo
- hra je připravena k tisku na formát A4

- Celý soubor obdržíte automaticky v čb i barvě.
- Na jednotlivá stanoviště nepotřebujete žádné speciální pomůcky a vyžadují také minimální přípravu.
- Ke hře hráči využijí pouze fixku, papír, lepidlo, nůžky, hrnec a vařečku.
- Hru si užijete kdykoliv doma, venku, ve školce i škole. Nezapomenutelný program na karneval, oslavu i den dětí.
- Čb verzi využijete jako parádní omalovánky.
- Kromě zábavných a kreativních úkolů děti čekají vtipné mini úkoly při přechodech mezi stanovišti.

Co všechno děti zvládnou s hrncem, vařečkou a pár drobnostmi, které máte určitě doma? Cukrářka Klárka, které vykradl sklad dortíků připravených na slavnostní otevření její nové cukrárny Lord Dort, věří, že hodně.
Vy nevíte, kdo je to Lord Dort? Kromě toho, že má jméno, které se fakt blbě vyslovuje, je to největší dobrotový padouch na světě. Všude krade sladkosti a je to taky náramný vtipálek, který nevynechá jedinou příležitost chytit kohokoliv do záludné pasti a nejradši mu pak ještě zakroutí nosem a práskne gumou od spoďárů. Je to zkrátka záporák, kterého budou děti milovat :)... a to ještě neví o jeho podivné zálibě v extravagantních kloboucích, jejichž kompletní přehlídka vás čeká napříč deseti stanovišti.

 

Dokáží se hráči dostat přes bažinu zkaženého krému, vyrobit si hrncový obličej, nebo proplavat záplavou cukrové vaty, a získat tak pro Klárku do košíčku zpátky ukradené dortíky dříve, než s nimi padouch zamíří do svého úkrytu?
Jasně že jo, kdo jiný by to dokázal :). Na konci hry se děti postaví v tváří tvář samotnému Lordovi Dortovi a odhalí tajemství jeho pruhovaného klobouku. Od Klárky si pak vyslouží náramnou sladkou medaili a poukaz na dortík. A protože Alafuki hrozně rádo překvapuje něčím nečekaným navíc, dětem přijde po skončení hry ještě ilustrovaný dopis, ve kterém se dozví, jak to Lordem Dortem dopadlo po jeho drtivé porážce.

Podrobný obsah: soubor obsahuje 41 stran v barevné a čb verzi – názorné instrukce k přípravě hry, velké ilustrace dortů k označení stanovišť, 10 stanovišť s úkoly, hlava Lorda Dorta s kloboukem a překvapením, přílohy k úkolům, úvodní a závěrečné stanoviště s cukrárnou, cedule otevřeno x zavřeno a sklad zákusků, sladkou medaili a poukaz na dortík, obálku a dopis Jak to bylo dál s Lordem Dortem, košíček a minidortíky k nalepení, bonus – postavička Lorda Dorta k sestavení

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DS Avatar autora | 21.3.2024
Tohle byla topka. Hru jsme s velkým úspěchem využili jako program na narozeninovou oslavu. Všechny děti pátrání po Lordu Dortovi moc bavilo!
5
ZM Avatar autora | 16.10.2023
Lord Dort je super hra! Moc jsme se nasmáli.
5
JV Avatar autora | 5.10.2023
Milujeme Lorda Dorta. Hravá, zábavná hra s krásnými obrázky. Doporučuji.
5
M Avatar autora | 25.9.2023
Tak tohle byla pecka! S Lordem Dortem jsme se opravdu nasmáli! Děti hrozně bavilo hledat po celé zahradě schované dortíky a plnit všechny zábavné úkoly (děti 3 a 6 let). Velmi originální, nápadité a nádherně ilustrované. Tématika dortíků je navíc u dětí asi TOP. Moc jsme si to užili a ještě ten samý den jsem musela slíbit, že si brzy zahrajeme znovu. DOPORUČUJI!
Zpět do obchodu