Bojovka pro děti - VESMÍRNÝ KEČUP Z NIBIRU

V daleké galaxii na tebe čeká to pravé kosmické dobrodružství. Navštiv odpadkovou, zmrzlinovou, nebo třeba disnosauří planetu a pomoz svojí nové mimozemské kamarádce Ašce v jejím návratu na rodnou planetu.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
189 Kč

Kde hrát: Bojovka na ven i na doma
Doporučený věk: cca 4,5 – 10 let
Časová náročnost: cca 2 hodiny
Počet hráčů: 1-4 (v případě, že máte více hráčů, doporučuji je rozdělit na skupinky)
Potřeby ke hře, které možná nemáte doma: alespoň 4x obálka A5, 2x plato od vajec (na 6 vajec pro menší děti, na 12 pro větší děti) – lze však nahradit, 10 ks kelímků od jogurtu, plechovek, nebo ruliček od toaletního papíru, 3 až 5 pingpongových míčků nebo uvařených vajec (lze také nahradit zmuchlaným papírem nebo kameny), lepidlo v tyčince

Vydejte se na mezigalaktický vandr s mimozemšťankou Aškou z daleké planety Nibiru. Právě se vracela domů z vedlejší planety s nákupem rajčat, když došlo k poruše rakety a Aška musela nouzově přistát na Zemi. Její raketoplán se rozpadl na deset kousků, které spadly na deset úžasných planet mezi jejich prapodivné obyvatele. Budou mít děti tolik odvahy, aby se vydaly napříč neprozkoumaným vesmírem a jednotlivé díly posbíraly? Splní všechny zkoušky, opraví raketu a dokáží dopravit Ašku na Nibiru včas, aby její maminka stihla uvařit z nakoupených rajčat svůj vyhlášený vesmírný kečup na zítřejší oběd?

Malé kosmonauty čeká velká fantastická jízda, při které navštíví zmrzlinovou, odpadkovou, dinosauří, nebo třeba strašidelnou planetu. Budou hledat vzácná zvířata, zkusí si legrační bubákovou rozcvičku, zachrání dinosauří vejce, sestaví vlastního robota a mnohem víc! A protože průlet vesmírem není jen tak, naučí se používat řídící panel vesmírné lodi, díky kterému budou mít osud celého dobrodružství ve svých rukou.

Nadupaná hra plná krásných ilustrací vtipných a poutavých textů a hlavně opravdu zábavných úkolů.
A navíc jako bonus omalovánky všech navštívených planet.

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NL Avatar autora | 21.3.2024
Hru jsme si užili na prázdninách. Chvíli trvalo jí připravit, ale děti byly nadšené.
5
PS Avatar autora | 15.3.2023
Bezvadná bojovka. Kromě krásných ilustrací a zábavných úkolů také obdivuji styl, kterým jsou psány texty hry. Veselé, hravé a vtipné.
5
M Avatar autora | 1.11.2022
Když nám na zahradě havarovala Aška, nemohli jsme jinak než se jí vydat na pomoc. Užili jsme si u toho spoustu zábavy a věřím, že nás tahle veselá mimozemšťanka navštíví za pár měsíců znovu. :)
5
ŽK Avatar autora | 28.4.2022
Hráli jsme už různé bojovky, ale ty vaše jsou prostě bezkonkurenční. A tahle vesmírná je top. Nápad s řídícím panelem díky kterému děti navštěvují planety je skvělý. Opravdu máte můj obdiv.
5
HS Avatar autora | 30.12.2021
Byli jsme moc spokojení. Syn s kamarádem si všechny úkoly užili a nejvíc je bavilo ovládání vesmírného panelu. Naštěstí jsme měli pro každého připravený jeden a tak se nemuseli střídat. A taky asi brzy budeme uvařit Vesmírný kečup ????. Těšíme se na další hru????
5
BS Avatar autora | 19.12.2021
Moje vnoučata se skvěle zabavila na celé odpoledne. Určitě si po novém roce objednáme další. :)
Zpět do obchodu