Velká hrací sada - MOJE PIZZERIE

Luxusní velká hrací sada plná autorských ilustrací, ve které najdete vše pro otevření a provoz vlastní pizzerie. Tahle hra poroste s vašimi dětmi a hravě je naučí počítat, dělit celek na části, rozvíjet vlastní kreativitu, nebo je seznámí s finanční gramotností. A navíc je to bude opravdu bavit. Zákazníci už čekají!

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
239 Kč

Doporučený věk: cca 4 - 11 let (ale zabaví i dospělé:)

Otevřete si doma vlastní gurmánskou pizzerii!
Pojmenujte svůj podnik, vyvěste štít a vyřizujte objednávky. Ve frontě už čekají zákazníci! Paní Šťastná se třese na Farmářskou pizzu, Jirka Párek celý měsíc šetřil, aby překvapil rodiče společnou večeří a ufon Frfňa přiletěl na Mimozemskou pizzu s vesmírnými šneky. Plňte úkoly a sbírejte trofeje. Za svojí snahu budete odměněni. Získejte legendární Řád zlaté pizzy pro ty nejlepší šéfkuchaře! Při hře se děti naučí zacházet s penězi, seznámí se s dělením celku na části, procvičí počítání, zapojí kreativitu při vymýšlení vlastních receptů i objednávek a spoustu dalšího.
Tahle hra poroste s vašimi dětmi a vydrží vám na několik let.

Najdete tu:
- 40 ručně malovaných ingrediencí
- Jídelní lístek obsahující 30 různých pizz.
- 30 kartiček s recepty, které obsahují psaný i obrázkový recept ke každé pizze
(díky systému symbolů se i ti nejmenší šéfkuchaři snadno zorientují a najdou ten správný recept
k vyřízení objednávky)
- 24 kartiček se zákazníky, kteří pro vás mají speciální objednávky. Někdy vědí přesně na co mají chuť, jindy bude třeba jim s tím pravým výběrem pomoci.
- pizza peníze (bankovky i drobné) a pokladnu k jejich uložení
- plňte úkoly a sbírejte trofeje. Na konci vás čeká finální test po jehož splnění se stanete hrdými majiteli vzácné medaile Řád zlaté pizzy!
- list, který názorně ukazuje dělení celku a porcování pizzy. Hravou formou se tak děti seznámí se zlomky
- v dalším příslušenství najdete: vývěsní štít, misky na ingredience, prázdné karty na vlastní recepty a zákaznické objednávky, seznam všech ingrediencí, jmenovku pro kuchaře, ceduli otevřeno x zavřeno, tipy a triky jak sadu používat a rozvrhnout si její přípravu

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SN Avatar autora | 5.2.2023
Jednou za čas Pizzerii vytáhneme a děti jí pak týden nedají z ruky. Líbila se i návštěvě.
5
Avatar autora | 3.1.2023
Sada je krásně ilustrovaná a je v ní vše na co si vzpomenete. Spousta ingrediencí, receptů, peníze, medaile pro kuchaře a dokonce zákazníci s objednávkami. Naše děti si moc rádi hrají na obchod a Pizzerie se jim moc líbí. Baví i mě.
5
SK Avatar autora | 21.2.2022
Tohle je opravdu mega sada. Moc se mi líbí krásné ilustrace. Dceru hra na pizzerii moc baví.
Zpět do obchodu