Bojovka pro nejmenší - LOVCI BUBÁČKŮ 2

Kouzelník Hrombác se vrací a opět potřebuje pomoc statečného lovce bubáčků! Strašidýlka z Čarodějné školy vypila lektvar, který jim umožnil přejít do lidského světa a pokud se Hrombácovi nepodaří dostat je zpátky, bude mít pěkný malér! Pomůžete mu?

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
149 Kč

Kde hrát: Bojovka na doma
Doporučený věk: cca 3,5 – 7 let
Časová náročnost: 1,5 – 2 hodiny
Počet hráčů: 1-3 ( v případě, že máte více hráčů, lze je rozdělit na skupinky)
Potřeby ke hře, které možná nemáte doma: šumivá vitamínová tableta 1 ks (ke koupi například v DM drogerii tuba za cca 20 kč) potravinářské barvivo (nepovinné), lepidlo v tyčince

Hrombác je zpět! Zatímco v prvním díle děti pomáhaly kouzelnickému popletovi se závěrečnou zkouškou na Čarodějné škole, nyní se k vám vrací coby víceméně vážený profesor kouzelnického umění. Jenomže, jak brzy zjistíte, je to pořád stejný nešika. Tentokrát neuhlídal školní bubáčky. Ti se napili speciálního lektvaru a teď tropí malé lumpárny ve světě lidí. Navíc už brzy přijde na kontrolu samotný pan ředitel a jestli nebudou strašidýlka zpátky ve škole, bude Hrombác v pěkném maléru. Ale počkat! V lidském světě má přece skvělé odvážné kamarády, kteří pro něj už jednou podobnou chásku pochytali. Pomůžete mu ještě jednou?

Malí lovci se opět vydají po stopách uprchlých bubáčků. kteří se schovávají u vás doma na vskutku prapodivných místech. Děti objeví přátelskou hlučnou nenasytnou příšeru, překvapí sebe i bubáky vlastní lávovou lampou, pomůžou promrzlému strašidlu dostat se přes závěje hladké mouky a při tom všem se navíc dozví skutečná jména všech školních potvůrek. Ale času není nazbyt. Pan ředitel už chrastí klíčem v zámku, aby provedl pravidelnou bubáčkovou inventuru.

Podrobný popis: Ponechala jsem všechny oblíbené herní prvky z jedničky a přidali několik dalších vychytávek. Najdete tu 16 zbrusu nových bubáčků - tentokrát i se jmény a seznamem k odšktrávání, 12 stop s originálními úkoly (domácí experiment, smyslová zkouška, speciální bludiště, malování, strašení apod.). Hra dále obsahuje podrobné rodičovské instrukce, úvodní pohádku, úvodní a závěrečný dopis a pexeso se všemi bubáčky připravené k oboustrannému tisku. V souboru najdete i čb verzi strašidel a většiny úkolů, které můžete později využít také jako omalovánky.
31 stran PDF (jednoduchá příprava - kromě vystřižení bubáčků vám zabere pár minut).
Barevná i čb verze v jednom souboru.

První díl dobrodružství ze světa bubáčků najdete k zakoupení zde: https://www.alafuki.cz/lovci-bubacku/

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KH Avatar autora | 26.3.2024
Každý kdo má bojovku lovci bubáčků 1 musí mít i 2 a jestli nemáte 1 tak šup a kupte obě najednou, protože Vaše děti budou chtít na 100pro další dobrodružství plné malých potvůrek :-)
5
M Avatar autora | 1.11.2022
Pokračování našich oblíbených bubáčků jsme si nemohli nechat ujít. Hra je veselá, dynamická a kreativní. Jestli tomu popletovi Hrombácovi znovu bubáci utečou, my mu s jejich hledání rádi pomůžeme. :)
5
RS Avatar autora | 8.2.2022
Moc se nám líbil první díl této bojovky a tak jsme si museli vyzkoušet i dvojku a rozhodně nezklamala. Děti moc bavilo odškrtávat nalezená strašidla podle seznamu a plnit úkoly. Úplně se do svého poslání vžily. Ze strašidýlek se jim nejvíc líbil Jektožížal :)
5
JM Avatar autora | 19.12.2021
Super:)
Zpět do obchodu