Bojovka pro nejmenší - LOVCI BUBÁČKŮ

Popletený kouzelník Hrombác zoufale potřebuje pomoci s pochytáním uprchlých domácích bubáčků, aby úspěšně složil poslední zkoušku v Čarodějné škole. Najde se malý odvážný lovec, který splní všechny úkoly a najde stopy, které ho zavedou ke škodolibým strašidýlkům?

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
129 Kč

Kde hrát: Bojovka na doma
Doporučený věk: cca 3,5 – 7 let
Časová náročnost: 1,5 – 2 hodiny
Počet hráčů: 1-3 ( v případě, že máte více hráčů, lze je rozdělit na skupinky)
Potřeby ke hře, které možná nemáte doma: jedlá soda, brčko, červené potravinářské barvivo (nepovinné), lepidlo v tyčince.

Popletený kouzelník Hrombác potřebuje pomoc, aby splnil poslední zkoušku v Čarodějné škole! Má za úkol pochytat 16 domácích strašidýlek, jenže shodou nešťastných náhod to sám nezvládne. Běžně neviditelní domácí bubáčci se díky kouzlu objeví přímo u vás doma, schovaní na prapodivných místech! Najde se malý odvážný pomocník, který překoná všechny překážky, splní zábavné úkoly a pochytá pro Hrombáce celou škodolibou partu?

Jedna z našich nejjednodušších a nejoblíbenějších her,ve které se váš byt promění na kouzelné místo plné rozjívených potvůrek. Malí lovci bubáčků vyrazí s baterkou prozkoumat koupelnovou jeskyni, v lednici zachrání vaše zásoby před strašidelnými mlsouny a díky svému důvtipu zabrání zlomyslným bubáčkům doskákat k sousedům v tátově botě.
Připravte se, že tuhle bojovku nebudete hrát jen jednou!

Podrobný obsah: bojovka zahrnuje návodné instrukce pro rodiče ke každé stopě, původní pohádku O kouzelníkovi Hrombácovi (čte se coby úvod do světa bojovky), průvodní dopis, 16 autorských ilustrací bubáčků, 11 stop s úkoly pro děti (opičí dráha, luštění křížovky, ochutnávání, domácí experiment, bludiště, tanec apod.). Jako součást odměny můžete použít bonus v podobě přiloženého pexesa se všemi strašidýlky z bojovky. Hra je koncipována tak, aby šla hrát v jakémkoliv domácím prostředí. Komplet obsahuje dohromady 16 listů v PDF.

Druhý díl bubáčkové bojovky najdete k zakoupení zde: https://www.alafuki.cz/lovci-bubacku-ii/

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KH Avatar autora | 26.3.2024
Bubáčci jsou perfektní bojovka hlavně pro ty menší dětičky. Děti se skvěle zabaví ve kterémkoli ročním období. Bojovka je skvěle zpracovaná a krásně ilustrace upoutají všechny děti. Moje děti si chtěly bubáky vzít i do postele :-)
5
T Avatar autora | 6.7.2023
Hra mojí pětiletou dceru moc bavila. Mluvila o ní ještě dlouho po skončení a pořád přemýšlela, jestli si Hrombác bubáky vyzvedne. A jako bonus se naučila pár nových slov (čeština je její druhý jazyk.) Díky. :)
5
M Avatar autora | 1.11.2022
Lovci bubáčků byla naše první bojovka vůbec a hned jsme si ji zamilovali. Synovi tenkrát byly 3 roky a přesto se každého úkolu zhostil neuvěřitelně kreativně. Myslím, že úplně ze všeho nejvíc ho baví hledat další dopisy od kouzelníka Hrombáce. :) Skvělá hra!
5
HS Avatar autora | 30.4.2022
Super! Doporučuji
Zpět do obchodu