Bojovka pro děti - O MIMOZEMŠŤANOVI A LÁSCE

Bojovka zaměřená na emoce spojené s láskou a radostí z přátelství. Otevřete okno a nechte k vám domů přiletět věčně nespokojeného ufona z planety Frfňa, který se během hry vyvíjí, aby se nakonec stal tvým prvním vesmírným kamarádem.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
129 Kč

Kde hrát: Bojovka na doma (ale zvládnete ji i na zahradě)
Doporučený věk: cca 4 – 9 let (úkoly se dají přizpůsobit věku)
Časová náročnost: 1,5 – 2 hodiny
Počet hráčů: 1-3 (v případě, že máte více hráčů, lze je rozdělit na skupinky)
Potřeby ke hře, které možná nemáte doma: injekční stříkačka (ale případně štětec) ideálně 3 barvy potravinářského barviva ( případně vodovky), lepidlo v tyčince

Na vzdálené planetě Frfňa, bydlí mimozemšťané, kteří se umí jenom mračit na svět. Chybí jim totiž to nejdůležitější. Neznají lásku! Jeden z nich, malý zelený frfňa se jednoho dne rozhodne, že si najde vlastní planetu, kde by mohl bydlet úplně sám, bez dalších nabručených obyvatel. Během putování vesmírem narazí na naší Zemi. Ovšem víc než samotná modrozelená koule ho zaujmou její prapodivní obyvatelé. Proč se k sobě chovají hezky? A proč se o sebe tak starají? Tohle musí zvědavý frfňa pořádně prozkoumat!

Otevřete okno a nechte k sobě domů přiletět věčně nespokojeného ufona, se kterým se děti učí pochopit emoce spojené s láskou a radostí z přátelství. Malí hrdinové vykouzlí mléčný ohňostroj barev, objeví čichovou paměť, zahrají si láskové pexeso, nebo si zkusí složit opravdové srdce. Díky dětské péči se tenhle protivný škarohlíd začne doslova měnit před očima! Mimozemšťan se totiž během hry postupně vyvíjí a komunikuje pomocí zpráv, aby nakonec i on díky dětem objevil své laskavé srdce. Připravte se, že až odletí a děti mu budou mávat, nebude to snadné loučení. Koneckonců je to jejich první velký vesmírný kamarád.

Podrobný obsah: Podrobné instrukce pro rodiče ke každé stopě úvodní pohádka O mimozemšťanovi z planety Frfňa, 11 stop se zábavnými úkoly (hledací, pohybové, emoční, smyslové, domácí experiment apod.), autorské ilustrace (postavička mimozemšťana frfni, láskové pexeso, skládačka – anatomické srdce, kreslené počítání…), Certifikát prvního vesmírného kamaráda/kamarádky, závěrečný dopis)
Celkem 25 listů v PDF.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 3.1.2023
Tahle bojovka je opravdu originální. Dětem se moc líbila a mě až dojalo, jaký vztah za tak krátkou chvíli s mimozemšťanem Frfňou navázaly. Krásně a citlivě vymyšlené.
5
HK Avatar autora | 8.2.2022
Děti si Frfňu naprosto zamilovaly. Ještě dlouho po hře chodily každý večer mávat k oknu až to skončilo tak, že jsme museli obrázek s Frfňou vytisknout a zinscenovat jeho návrat :) Od té doby jim visí v pokojíčku na zdi. Nebude druhý díl?
5
MP Avatar autora | 18.1.2022
Díky za všechny skvělé hry, které vyrábíte. Máte úžasnou fantazii. O mimozemšťanovi a lásce byla třetí bojovka, kterou jsme od vás hráli a opět to byl velký úspěch! Už se těšíme na další
Zpět do obchodu