Pocitová bojovka pro děti - PUTOVÁNÍ SRDEČNÍ KRAJINOU

Respektující hra zaměřená na poznávání a prožívání emocí pro děti i dospělé napříč generacemi. Vstupte do světa magických bytostí, které vás provedou složitým světem pocitů. Čekají vás zážitkové skupinové úkoly, které zábavnou formou prohloubí vzájemnou důvěru a porozumnění.
Bonusová verze obsahuje spoustu doplňkových materiálů, s kterými můžete pracovat po skončení samotné hry a ještě více zhodnotit vaše cenné společné zážitky a zkušenosti.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
279 Kč

 

Kde hrát: Bojovka na ven i na doma (lze použít také jako aktivitu na více dní)
Doporučený věk: pro děti a dospělé cca od 4 let
Časová náročnost: cca 2 hodiny
Potřeby ke hře, které možná nemáte doma: jeden nafukovací balónek pro každého hráče, jeden bonbón pro každého hráče, lepidlo v tyčince.

Vstupte do srdeční krajiny, magického místa plného křehkých obyvatel, které dobře znáte. Postavte se tváří v tvář vlastním pocitům v bohatě ilustrované hře s citlivě psanými texty a dejte dětem zdravý základ vztahu k emocím. Budete si blíž.

Respektující hra zaměřená na emoce pro děti i dospělé. Je určená pro celou rodinu napříč generacemi.
• Malé děti uvidí, že i dospělí nebo starší děti můžou řěšit nepříjemné pocity, jako je stud nebo lítost a zároveň se učit, jak tyhle pocity bezpečně poznat a zpracovat.
• Pomůže naučit se o svých pocitech přemýšlet a mluvit, nasměruje k empatii a pochopení druhých. Prohloubí vaši vzájemnou důvěru a ochotu se svěřovat.
• Hra je určená do libovolného prostředí a lze jí využít také jako aktivitu na více dní. V případě potřeby se můžete k jednotlivým pocitům kdykoliv vracet.
• Obsahuje skupinkové zážitkové i zábavné úkoly, pro děti pak další kreslené rébusy, díky kterým vyluští závěrečnou tajenku.
• Minimum přípravy a pomůcek hře, aby si jí užili i dospěláci.
• Ideální rodinná (i táborová) psychohygiena

Součástí hry je 60 konverzačních karet plných témat a otázek k zamyšlení zaměřených na pocity, které vystupují ve hře. Aktivita, kterou využijete kdekoli.

Podrobný obsah: úvodní text, průvodní list poutníka s mapou srdeční krajiny, symboly pocitů k nalepení, dvanáct obyvatel (pocitů) s velkými ilustracemi a popisy (strach, lítost, stud, vztek, stesk, smutek, radost, naděje, hrdost, sebedůvěra, vděk a láska), dvanáct kreslených rébusů pro děti k vyluštění, pamětní list, zážitkové poukázky k vyplnění ( vaše odměna pro poutníky), 60 konverzačních karet

Bojovka obsahuje také tipy na další aktivity se zakoupenými materiály, omalovánky a úkoly ze hry zpracované do čb pracovních listů, pocitový deník pro vlastní záznamy a kapsičku na pocity se symboly pocitů - do kapsičky se během určeného časového období (např. den, nebo týden) vkládají symboly s pocity za dané období.

Ilustrace bytostí, které navštěvují srdeční krajinu najdete také na plecháčku: https://www.alafuki.cz/plechacek-pocity/

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LS Avatar autora | 21.3.2024
Hru používám při práci s dětmi ve škole a jsem nadšená. Materiál mi ukázal jak dokáží být děti empatické a drží spolu jako kolektiv. Už zakoupila i kolegyně.
5
VM Avatar autora | 26.1.2022
Využila jsem hru při výuce žáků na prvním stupni a měla fantastický úspěch. Děti se skvěle zapojily a těšily se každý týden na nový pocit. Poctivě jsme vyplňovali tajenku a lepili odznaky do mapy. Byla jsem překvapená, jak dobře děti na hru reagovaly. Skvělý materiál!
5
RK Avatar autora | 11.12.2021
Překvapily mě super popisy u jednotlivých pocitů, kterým dobře rozuměla i pětiletá dcera. Doporučila jsem dále.
Zpět do obchodu