ŠEPTÁNÍ DO OUŠKA – pozitivní afirmace pro děti

Sestavte s dětmi sovičku, aby jim přinesla každý den krátké laskavé poselství, které jim pomůže lépe se orientovat ve vlastním prožívání a přijetí své osobnosti. Pomocí opakování pozitivních afirmací v první osobě si děti zvnitřní a nasají kladný vztah k sobě samým. Stačí pět minut denně.

Způsob zaslání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
99 Kč

Říká se, že slova mají moc. Pojďme děti začarovat dobrými slovy pomocí pozitivních afirmací! Protože laskavost, pocit štěstí, budování přátelství a vřelý vztah ke světu začíná láskou a přijetím sama sebe.

- Materiál je skvělým denním rituálem domů, do školky i školy.

- Stačí pět minut denně, abyste postupně s dětmi pravidelným opakováním pozitivních afirmací v první osobě pomáhali budovat a tvarovat jejich vnitřní nastavení tak, aby vnímaly sebe, život i svět svobodně a s radostí.

- Celý soubor obdržíte v barvě i čb včetně instrukcí, jak s materiálem pracovat.

- Materiál obsahuje list šablon na vlastní afirmace, díky nimž můžete řešit téma, které je pro vás momentálně aktuální.

- Skládací sovičku obdržíte s mnoha doplňky, které můžete obměňovat.

Afirmace jsou určeny pro děti cca od 5 let. Pokud chcete, můžete je používat společně s dětmi a vydat se tak na cestu k většímu porozumění spolu :)

Obsah: instrukce k sestavení a používání materiálu, 25 srdcí s afirmacemi + list s šablonami pro vlastní tvorbu, postava sovičky s mnoha doplňky. Všechny materiály jsou v souboru v barevné i čb verzi.

Mnoho lidí hledá vlastní hodnotu až v dospělosti a snaží se zbavit nezdravých vzorců z dětství, které jim brání v autentickém a zdravém prožívání.
Zasívejme semínka sebevědomí, lásky a přijetí v dětství jako přirozenou součást vývoje a nechme děti postupně rozkvést ve zralé osobnosti.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DJ Avatar autora | 16.1.2024
Moc hezký a krásně zpracovaný nápad.
5
SM Avatar autora | 15.1.2024
Materiál dorazil rychle a moc se mi líbí. Těším se, až se do toho s dětmi ve školce pustíme!
5
ER Avatar autora | 15.1.2024
Krásný materiál. Už jsme sestavili sovičku a nemůžu se dočkat, až začneme s naším rituálem pozitivních afirmací. Díky Alafuki!!
Zpět do obchodu